Jak Działa Aplikacja

1. Pierwsze użycie aplikacji – rejestracja użytkownika
Aplikację należy pobrać z Internetu ze Sklepu Google Play bądź Sklepu AppStore , można skorzystać z poniższych linków:
➡️ Android: http://bit.ly/Android_TaxiGrosz
➡️ iOS: http://bit.ly/iOS_TaxiGrosz
 

Instalujemy aplikację: wybieramy opcję: zainstaluj”, następnie akceptujemy uprawnienie aplikacji wybierając „akceptuję”. Czekamy aż aplikacja zainstaluje się na telefonie. Otwieramy aplikację klikając w ikonę na wyświetlaczu telefonu.

Aplikacja wymaga logowania, tak więc należy utworzyć swoje konto. Jeżeli posiadamy Gmail, FB, Twitter , wystarczy kliknąć na wybrane logowanie, aplikacja przekieruję automatycznie do logowania i zatwierdzenia. Jeżeli nie posiadamy wyżej wymienionych kont należy tradycyjnie użyć przycisku Rejestracja: Potrzebne do tego będą: Nazwa użytkownika i Hasło, adres e-mail i numer telefonu. Wybieramy przycisk „Rejestracja”.

W lewym górnym rogu znajduje się MENU, które po wciśnięciu pokazuje siedem opcjido wyboru: 1. odpowiada nazwie użytkownika i służy do wyświetlania informacji o nim; 2. Twoje podróże , możesz w tej opcji zobaczyć już odbyte kursy jak również zamówione na przyszłość tzw. terminowe. 3. Zapłata Kartą , tutaj możesz podpiąć swoją kartę płatniczą i korzystać z przejazdów bezgotówkowych.4. Mój portfel, w tej opcji możesz zasilić tylko portfel elektroniczny np. uzupełniasz porfel o 100zł i tylko tyle będziesz mógł wykorzystać na przejazdy aż do kolejnego uzupełnienia.
 5.Kontakt w nagłych wypadkach , uzupełnij numery tel do osób które chciałbyś poinformować w razie nagłej systuacji.
6. Zaproś przyjaciół , wysyłając zaproszenie do znajomych żeby skorzystali z aplikacji, generuję się automatycznie kod , który to po wykorzystaniu znajomego uzupełnia na twojej aplikacji pieniądzę, Każda osoba zaproszona , która zainstaluje aplikację to 1zł dla Ciebie . Kwota widoczna jest w portfelu elektronicznym . Przy zakończeniu zlecenia pobierana jest automatycznie. 
7. Wsparcie , to panel w którym możesz zapoznać się z regulaminem, polityką prywatności, wysłać zapytanie do administratora, dowiedzieć się więcej o działalności firmy.

Na głównym ekranie aplikacji , możesz złożyć zamówienie kursu. 
1. Automatycznie powinien być widoczny adres pod którym się znajdujesz. Jeżeli chcesz zamówić z innego adresu niż jesteś , musisz kliknąć w adres i wpisać ręcznie.
2. Adres docelowy wpisujesz po pierwszych literach , zaczyna się uzupełniać automatycznie.
3. Możesz na stałe wpisać :
- adres domowy
-adres pracy 
To ułatwi Ci zamaiwanie taxi.
4. Możesz zamówić taxi na inną godzinę , dzień.
Po wpisaniu adresów na dole ekarnu wyświetli się rodzaj auta , płatność gotówka (jak klikniesz na gotówka wyświetli się też możliwość wybrania karta płatnicza) , KOD ( to jest kod który upoważnia do rabatów) zapytaj firmę o możliwość korzystania z takiej opcji. 
5. Na samym dole aplikacji pojawi się pasek ZAMÓW KIEROWCĘ a obok autko z ikoną 24h . To właśnie tą ikonę należy kliknąć i ustawić dzień i godzinę zamawianego kursu.
6. Zamówiony kurs na inną godzinę , bądź inną datę i godzinę będzie widoczny w zakładce MOJE PODRÓŻE , NADCHODZĄCE.
Twoje zlecenie zostanie rozesłane do kierowców ok.30 min przed planowanym przyjazdem. Jeżeli zauważysz że Twoje zlecenie nadal widnieje jako natchodzące a minęło już 30 min na podjęcie przez kierowcę , skontaktuj się z centralą pod numerem tel.796000666.
7. Jeżeli potrzebujesz taxi na TERAZ to wystarczy uzupełnić adresy , wybrać preferowany pojazd (4 i 6 osobowy) i kliknąć ZAMÓW KIEROWCĘ.
8. Po podjęciu zlecnenia przez kierowcę , możesz odrazu się z nim kontaktować :
- telefonicznie 
- sms
Widzisz go również na mapie .
9. Może się zdarzyć ze przy próbie zamówienia zlecenia ,  kierowcy są zajęci i na tą chwilę nie są wstanie obsłużyć Twojego zlecenia na bieżaco , Wtedy przy próbie zamiawiana pojawi się komunikat WSZYSCY KIEROWCY SĄ ZAJĘCI SPRÓBUJ ZA CHWILĘ.  Proponujemy chwilę odczekać , bądź złóżyć zamówienie telefonicznie pod nr . 796000666 bądź 728985662.
10. Zamawiając zarówno przez aplikację jak i telefonicznię , do 10min od zamówienia możesz anulować kurs.