O nas

Głównym celem Taxi Grosz jest organizacja we Wrocławiu taksi świadczącego swoje usługi tanio i na wysokim poziomie. Priorytet firmy – bycie profesjonalną i zadowalać klientów umiejętnościami oraz lojalną polityką cenową – tanio i solidnie. W naszym taksi przeważają samochody znanych marek, ponieważ dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów.

Biorąc pod uwagę fakt, że Wrocław jest przeciążony ruchem transportowym, w tym pojazdami prowadzonymi przez niedoświadczonych kierowców, więc uważamy, że kwestia bezpieczeństwa jest tak samo ważna jak kwestia wygody. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze taksi pozostawiło u klientów jak najlepsze wrażenie, mając nadzieję na dalszą współpracę i pozyskanie nowych stałych klientów we Wrocławiu i okolicach.

Istnieje zdanie, że poziom miasta oceniamy w zależności od sposobu organizacji pracy taxi. Wrocław – stolica Dolnego Sląska i jedno z większych miast w europie. Dlatego taksi – jest jednym z najbardziej obrazowych elementów gościnności Wrocławia. Dzisiaj możemy powiedzieć z całkowitą pewnością, że taksi we Wrocławiu w ostatnich latach znacznie się zmieniły. Najlepszym jest to, że te zmiany potoczyły się w dobrym kierunku. Ponieważ teraz szczegółową uwagę zwraca się nie tylko na przewóz pasażerów, lecz również na jakość tej usługi. Tylko takim podejściem do sprawy można przyciągnąć do siebie potencjalnych klientów.

Istnieje kilka czynników, które pozytywnie wpływa na stabilność popytu na usługi taxi. Zacznijmy od jednego z najważniejszych czynników – auta, które wykorzystuje taxi do przewozu osób, muszą one spełniać pewne kryteria komfortu. Ponieważ potencjalny klient nigdy nie zamówi taxi w firmie posiadającej samochody niespełniające standardów komfortowej jazdy. Zatem, jak widać w ostatnim czasie z taboru taxi o dobrej reputacji, zniknęły niewygodne stare samochody.

Następny czynnik to kierowca. Mimo, że to czynnik ludzki, ale pasażer nigdy więcej nie zamówi taxi w firmie, której kierowcy są niegrzeczni lub dawali popis ekstremalną jazdą na niedozwolonych prędkościach. Oczywistym staje się fakt, że ostatnio obserwujemy pewną życzliwość ze strony kierowców. To wszystko stwarza pozytywną atmosferę i pozostawia tylko najbardziej przyjemne wrażenia z przejazdu.

I kolejny ważny punkt – szybkość. Ludzie, którzy zamawiają taxi, oczekują, że taxi podjedzie w ciągu najbliższych kliku minut. Klienci oczekują krótkiego czasu oczekiwania na taksi Wrocław. I dobre firmy taksówkarskie rozumieją ten fakt. Jeśli taxi podjedzie w ciągu kilku minut w określone miejsce – to klient następnym razem zamówi taksówkę w tej samej firmie. Jeżeli klient będzie długo czekał na taxi – to niema co liczyć na następne zlecenie od niego. Jeśli ten klient opowie o złym podejściu swoim znajomym – taxi straci również potencjalnych klientów.